5239

Grecja, Tracja, Istria. Trihemiobol IV p. n. e.

Cena wywoławcza::
100 pln
200 pln
100 %

Aw.: Dwie głowy młodzieńców obrócone względem siebie
Rw.: Orzeł leci w lewo chwyta delfina szponami, u góry legenda ΙΣΤΡΙH

Patyna.

Canarache 374-375

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,05 g Ag