5238

Grecja, Koryntia – Korynt. Stater IV w. p. n. e.

Cena wywoławcza::
200 pln
440 pln
120 %

Aw: Pegaz lecący w lewo
Rw: Głowa Ateny w hełmie w lewo

Ślady korozji.

Stan zachowania: 3/4 (VF/F)
Waga: 7.75 g