5237

Grecja, Lycia, 1/6 statera, Mithrapata ok. 390 – 370 r. p.n.e, Nieokreślony ośrodek menniczy.

Cena wywoławcza::
150 pln
360 pln
140 %

Aw: Skalp lwa na wprost.
Rw: W quadratum incusum Triskeles, pomiędzy ramionami strzała i inskrypcja MEIPΓ.

Patyna, bardzo dobre detale.

Müseler VII 86–90 var.

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 1,14 g Ag