Polska XIX w. / Rosja. Księstwo Poznańskie. Grosz 1816 A NGC MS61 BN (MAX)

Aukcja 11e Grading ( 07 Maja 2017 )

1 000 PLN
Cena końcowa: 2 300 PLN
Przebicie: + 130 %
Najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko jeden egzemplarz otrzymał MS61 od NGC, niższa nota to dopiero XF45. Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Moneta ekstremalnie rzadka w takim stanie zachowania, do najlepszych kolekcji.

Berezowski 457 Stan zachowania: NGC MS61 BN (MAX)
Waga: slab
Średnica: slab

Aukcja 11e Grading
07, Maja 2017
Aukcja Internetowa