Celtowie, Cesarstwo Rzymskie I w. p. n. e., zestaw 18 sztuk

Cena wywoławcza::
70 pln
Cena końcowa:
95 pln
Przebicie:
36 %

Opis przedmiotu

W zestawie m.in. Tetradrachma celtycka typu Kugelwage, As Trajana, Antoniniany Probusa i inne, w sumie 18 sztuk.

Patyna.

Stan zachowania: 3/5 (VF/5)
Waga: Brąz, Bilon
Opłata aukcyjna 20.00 %
Kontakt podczas licytacji

W czasie aukcji prosimy o korzystanie z następujących numerów <br> telefonów do licytacji "na żywo" lub pomocy w czasie aukcji:

Stopnie przebicia
Cena Przebicie
1
10
200
20
500
50
1 000
100
2 000
200
5 000
500
10 000
1 000
50 000
2 000
100 000
10 000
+

Rekomendowane przedmioty

Królestwo Kushan, EL Stater Shaka (305-335) - WYŚMIENITE
Królestwo Kushan, EL Stater Shaka (305-335) - WYŚMIENITE
Pięknie zachowana moneta wybita w elektronie.MAC 3573; Gobel typ 594
Cena wywoławcza:
1 500 pln
II RP. Odznaka 2 Pułk Ułanów Legionów Polskich, srebro - RZADKÓŚĆ
II RP. Odznaka 2 Pułk Ułanów Legionów Polskich, srebro - RZADKÓŚĆ
Odznaka w kształcie tarczy, na której wpisany inicjał i numer „2 U”. Na tarczy osadzona czapka szwoleżerska wojska Księstwa Warszawskiego. Odznaka pamiątkowa 2 Pułku Ułanów Legionów Polskich, wykonana w srebrze. Na stronie odwrotnej&nbsp; widoczna austriacka cecha srebra oraz sygnatura wykonawcy „R-S”. Mocowanie w postaci pionowej agrafki. Jedna z najrzadszych odznak w naszej ofercie aukcyjnej. Polecamy.Wymiary: 40 x 26 mmSawicki, Wielechowski str. 160
Cena wywoławcza:
3 000 pln
II RP. 29 Pułk Strzelców Kaniowskich - Kalisz - RZADKA
II RP. 29 Pułk Strzelców Kaniowskich - Kalisz - RZADKA
Na wieniec laurowy nałożona emaliowana tarcza z herbem Kalisza i miniaturką odznaki pamiątkowej 2 Korpusu. Nad tarczą umieszczony srebrny Orzeł wzór 1919. Oryginalna nakrętka sygnowana „29 P.S.K”. Odznaka czteroczęściowa, w najrzadszym wariancie z emalią, wykonana tombaku srebrzonym, w zakładzie Wiktora Gontarczyka z Warszawy. Stan zachowania dobry. Ślady noszenia, wytarcia najwyższych partii reliefu, orzełek na nowo przymocowany. Duża rzadkość.Wymiary: 49 x 43 mmSawicki, Wielechowski str. 60-61
Cena wywoławcza:
1 500 pln
II RP. Odznaka oficerska 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty imienia ks. Józefa Poniatowskiego - Kutno
II RP. Odznaka oficerska 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty imienia ks. Józefa Poniatowskiego - Kutno
Odznaka dwuczęściowa, wykonana w tombaku złoconym, pokryta białą, czerwona i niebieską. Nakrętka sygnowana: FAB. GRAW. EMAL. / J. KNEDLER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 45. Na stronie odwrotnej numer 264. Stan zachowania odznaki bardzo dobry. Minimalne przetarcia emalii. Sawicki, Wielechowski str. 73Wymiary: 43 x 43 mm
Cena wywoławcza:
1 000 pln
II RP. Odznaka 53 Pułk Piechoty Strzelców Kresowych - Stryj - RZADKA
II RP. Odznaka 53 Pułk Piechoty Strzelców Kresowych - Stryj - RZADKA
Odznaka ma kształt prostego krzyża, emaliowanego na biało z pozłacanymi krawędziami. W środku krzyża na romb nałożony srebrny Orzeł. Całość opleciona zielonym wieńcem laurowym, na którym wpisane inicjały i numer pułku oraz miniaturka trąbki strzeleckiej. Odznaka w wersji oficerskiej, wykonana w tombaku srebrzonym, bez sygnatur na rewersie. Nakrętka prawdopodobnie wtórna, sygnowana J. MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15. Odznaka w dobrym stanie zachowania z niewielkimi ubytkami emalii. Bardzo rzadka pozycja. Sawicki, Wielechowski str. 352
Cena wywoławcza:
1 500 pln
II RP. Odznaka żołnierska 81 Pułk Strzelców Grodzieński 1918, srebro - RZADKOŚĆ
II RP. Odznaka żołnierska 81 Pułk Strzelców Grodzieński 1918, srebro - RZADKOŚĆ
Odznaka w kształcie wydłużonego krzyża otoczonego wieńcem laurowym. Na skrzyżowaniu ramion krzyża nałożony herb Grodna w formie okrągłej tarczy czteropolowej z czerwonym krzyżem pośrodku, na tle białej emalii. Herb zwieńczony jest złotą zamkniętą koroną królewską, wzorowaną na koronie Stefana Batorego.&nbsp; Na krawędziach ramion krzyża wpisano pierwszą nazwę pułku GRODZIEŃSKI P. STRZ. oraz datę powstania pułku 12 LISTOP. 1918 R. Nakrętka prawdopodobnie wykonana w okresie powojennym. Odznaka, dwuczęściowa, oficerska wykonana w srebrze, w zakładzie Józefa Michrowskiego, w Warszawie. Duża rzadkość, zwłaszcza w tym stanie zachowania. Polecamy!Wymiary: 43 x 27 mm Sawicki, Wielechowski str. 129-130
Cena wywoławcza:
2 500 pln
II RP. Odznaka 5 Batalion Pancerny - Kraków, srebro - RZADKOŚĆ
II RP. Odznaka 5 Batalion Pancerny - Kraków, srebro - RZADKOŚĆ
Odznaka w kształcie ośmioramiennej gwiazdy, na której emaliowany medalion z szyszakiem przymocowanym za pomocą 2 nitów. Odznaka dwuczęściowa, wykonana w srebrze, wersja oficerska. Na rewersie sygnatura: „F. MALINA KRAKÓW”, sygnatura podwykonawcy (IK - Jan Knedler), cecha warszawskiego urzędu probierczego, cecha srebra do sygnowania małych przedmiotów oraz numer 17. Nakrętka oryginalna. Jedna z najrzadszych odznak oferowanych na naszej aukcji. Polecamy!Wymiary: 39 x 39 mm Sawicki, Wielechowski str. 161-163
Cena wywoławcza:
5 000 pln
II RP. Odznaka pamiątkowa Szkoły Podoficerskiej dla Małoletnich nr 3  - Krosno RZADKA
II RP. Odznaka pamiątkowa Szkoły Podoficerskiej dla Małoletnich nr 3  - Krosno RZADKA
W trójkątnej tarczy emaliowanej, w centrum tarcza słoneczna i wiązka promieni na nich skrzyżowane dwa karabiny w wieńcu laurowym, nad cyfra 3, na dole otwarta książka.Nakrętka sygnowana A. Nagalski. Stan wizualny bardzo dobry.Sawicki, Wielechowski str. 454 Wymiary 31 x 41 mm.
Cena wywoławcza:
2 500 pln
Follow Us
Facebook Instagram YouTube Issuu
Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk od 1989 roku na rynku numizmatycznym
Organizujemy profesjonalne aukcje stacjonarne i internetowe. Posiadamy duże doświadczenie i renomę na rynku kolekcjonerskim i aukcyjnym na świecie. Oferujemy bezpłatną wycenę, skup gotówkowy i sprzedażą komisową, monet i medali z całego świata. W naszej ofercie znajdują się monety złote i srebrne (także monety inwestycyjne), złote sztabki, medale, odznaczenia, banknoty, monety współczesne, antyczne i średniowieczne. Wyceniamy pojedyncze przedmioty i całe kolekcje, pośredniczymy w gradingu amerykańskim monet i medali (NGC i PCGS). Gwarantujemy oryginalność, zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i kompleksową obsługę prawną transakcji. Zapraszamy do siedziby naszej Firmy, gdzie przyjmujemy numizmaty na nasze aukcje, bezpłatnie wyceniamy i prowadzimy skup za gotówkę.

Ustawienia prywatnosci

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naszej strony internetowej, a także w celach analitycznych i marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk Możesz przejrzeć dostępne możliwości i samodzielnie określić swoje preferencje, w tym opcję rezygnacji z plików cookies klikając w przycisk “zmień ustawienia”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.