Polska XIX w. 50 złotych 1819 IB, Warszawa NGC MS61 (MAX)

Aukcja 9e Grading ( 07 Maj 2016 )

15 000 PLN
Cena końcowa: 43 000 PLN
Przebicie: + 187 %

Najwyższa nota. Jedyny egzemplarz jaki uzyskał notę MS 61. Odmiana z małą głową cara. Wspaniale zachowany egzemplarz, z przepięknym lustrem menniczym i doskonale zachowanymi detalami - warto zwrócić uwagę na bak cara, czy na pióra na skrzydłach carskiego orła.  Egzemplarz pochodzi z bardzo świeżego stempla − stąd też jego prezencja zbliżona do monety lustrzanej. Bardzo rzadkie, szczególnie w tak znakomitym stanie zachowania.

Plage 4

Stan zachowania: NGC MS61 (MAX)
Waga: Złoto

Aukcja 9e Grading
07, Maj 2016
Aukcja Internetowa

1 **** 8 30 000 PLN 2016-05-06 17:54:27 5 **** 6 29 000 PLN 2016-05-07 07:33:01 7 **** 9 28 000 PLN 2016-04-27 15:47:06 7 **** 1 25 000 PLN 2016-04-25 13:07:12 1 **** 9 24 000 PLN 2016-04-11 11:01:42 6 **** 4 22 000 PLN 2016-05-01 04:21:06 1 **** 1 17 000 PLN 2016-05-05 21:04:54 9 **** 9 16 000 PLN 2016-04-11 10:35:13 1 **** 7 15 000 PLN 2016-05-07 12:19:14