Polska XIX w. 50 złotych 1819 IB, Warszawa NGC MS61 (MAX)

Aukcja 9e Grading ( 07 Maj 2016 )

15 000 PLN
Cena końcowa: 43 000 PLN
Przebicie: + 187 %

Najwyższa nota. Jedyny egzemplarz jaki uzyskał notę MS 61. Odmiana z małą głową cara. Wspaniale zachowany egzemplarz, z przepięknym lustrem menniczym i doskonale zachowanymi detalami - warto zwrócić uwagę na bak cara, czy na pióra na skrzydłach carskiego orła.  Egzemplarz pochodzi z bardzo świeżego stempla − stąd też jego prezencja zbliżona do monety lustrzanej. Bardzo rzadkie, szczególnie w tak znakomitym stanie zachowania.

Plage 4

Stan zachowania: NGC MS61 (MAX)
Waga: Złoto

Aukcja 9e Grading
07, Maj 2016
Aukcja Internetowa