Zamość, 6 groszy 1813 NGC AU58 BN (MAX)

Aukcja 9e Grading ( 07 Maj 2016 )

3 000 PLN
Cena końcowa: 15 000 PLN
Przebicie: + 400 %

Najwyższa nota. Wyjątkowy stan zachowania, bardzo ładne detale jak na ten typ monety. Zachowany połysk menniczy, piękna, równomierna, delikatna patyna. Bardzo rzadkie w tak znakomitym stanie zachowania. Moneta do najlepszych kolekcji.

Plage 121

Stan zachowania: NGC AU58 BN (MAX)
Waga: Miedź

Aukcja 9e Grading
07, Maj 2016
Aukcja Internetowa