Powstanie Listopadowe. 2 złote 1831, Warszawa

Aukcja 8 ( 03 Październik 2015 )

1 000 PLN
Cena końcowa: 2 200 PLN
Przebicie: + 120 %

Aw.: Pod koroną dwupolowa tarcza z Orłem i Pogonią. U góry napis: KROLESTWO POLSKIE

Rw.: W wieńcu: 2 / ZŁOTE / POL, w splocie inicjały K G W otoku: 43 43/125 Z GRZYW CZYST KOL ROKU 1831

Bardzo ładna, seledynowa patyna.

Plage 273; Bitkin 4; Parchimowicz 1057 a

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 9,06 g Ag
Średnica: 26,0 mm

Aukcja 8
03, Październik 2015
Hotel Westin