Powstanie Listopadowe. 2 złote 1831, Warszawa

Aukcja 8 ( 03 Październik 2015 )

1 000 PLN
Cena końcowa: 2 200 PLN
Przebicie: + 120 %

Aw.: Pod koroną dwupolowa tarcza z Orłem i Pogonią. U góry napis: KROLESTWO POLSKIE

Rw.: W wieńcu: 2 / ZŁOTE / POL, w splocie inicjały K G W otoku: 43 43/125 Z GRZYW CZYST KOL ROKU 1831

Bardzo ładna, seledynowa patyna.

Plage 273; Bitkin 4; Parchimowicz 1057 a

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 9,06 g Ag
Średnica: 26,0 mm

Aukcja 8
03, Październik 2015
Hotel Westin

1 **** 0 1 800 PLN 2015-09-30 22:51:39 1 **** 7 1 700 PLN 2015-10-02 18:33:45 1 **** 7 1 350 PLN 2015-09-24 21:04:34 1 **** 3 1 000 PLN 2015-09-29 19:55:15