Cesarstwo Rzymskie, Faustyna I (138-141). Denar po 141 roku, Rzym

Premium Aukcja 26 ( 17 Października 2020 )

Cena wywoławcza:
200 PLN
750 PLN
+ 275 %

Aw.: Popiersie cesarzowej w prawo i napis: DIVA FAVSTINA
Rw.:
Paw kroczący w prawo, z głową zwróconą za siebie i napis: CONSECRATIO

Piękny stan zachowania. Delikatna patyna.

RIC 384

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 3,33 g Ag
Średnica: 19 mm