Grecja, Macedonia. Philip III 323-317 p.n.e. 1/5 tetradrachmy, Amfipolis, ok 323-315 p.n.e.

Premium Aukcja 26 ( 17 Października 2020 )

Cena wywoławcza:
200 PLN
1 050 PLN
+ 425 %

Aw.: Głowa Apollina w prawo przepasana tkaniną
Rw.:
Jeździec na koniu w prawo i napis: ΦIΛIΠΠOY

Pięknie zachowany egzemplarz. Delikatna kolorowa patyna.

Rzadsze w takim stanie zachowania.

SNG ANS 711

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 2,60 g Ag
Średnica: 14 mm