Grecja, Korynt. Stater IV wiek p.n.e.

Premium Aukcja 26 ( 17 Października 2020 )

Cena wywoławcza:
400 PLN
1 300 PLN
+ 225 %

Aw.: Pegaz lecący w lewo, poniżej znak
Rw.:
Głowa Ateny w hełmie w lewo, za głową tyrs Dionizosa

Wiekowa patyna, wyraźne szczegóły. Bardzo dobry stan zachowania.

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 8,18 g Ag
Średnica: 20,5 mm