Grecja, Ateny 479-393 p.n.e. Tetradrachma

Premium Aukcja 26 ( 17 Października 2020 )

Cena wywoławcza:
700 PLN
2 250 PLN
+ 221 %

Aw.: Głowa Ateny w hełmie attyckim w prawo
Rw.:
Sowa stojąca w prawo, z głową na wprost, z lewej gałązka oliwna i półksiężyc, z prawej legenda ΑΘΕ

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Wyraźne szczegóły, delikatna patyna.

SNG Cop. 35

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 16,82 g Ag
Średnica: 26,2 mm