Austria. Franciszek Józef. Dukat 1861 A, Wiedeń

Aukcja 25 - sesja III ( 22 Czerwca 2020 )

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
2 000 PLN
+ 67 %

Piękny stan zachowania.
Delikatna patyna, kilka mikrorysek.

Friedberg 491

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 3,49 g. Au .983