Rosja. Piotr I. 5 kopiejek 1723, 1724, 1725 - zestaw 3 monet

Aukcja 25 - sesja I ( 20 Czerwca 2020 )

Cena wywoławcza:
120 PLN
1 000 PLN
+ 733 %

- 5 kopiejek 1723, stan 3, Bitkin Bitkin 3302 (..., R)

- 5 kopiejek 1724 МД, stan 3, Bitkin 3715

- 5 kopiejek 1725 МД, stan 3, Bitkin 3719 (..., R)

Rzadsze monety. Patyna

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: Cu