II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem) GCN MS63

Cena wywoławcza:
120 PLN
( Niedziela, 21 Czerwca, 09:00 CET )

Moneta w slabie GCN z notą MS63.

Bardzo ładny egzemplarz z zachowanym połyskiem menniczym. Delikatna patyna.

Stan zachowania: GCN MS63