II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (bez znaku) NGC MS61

Cena wywoławcza:
200 PLN
( Niedziela, 21 Czerwca, 09:00 CET )

Bardzo ładny egzemplarz z zachowanym połyskiem menniczym. Delikatna patyna.

Parchimowicz 120b

Stan zachowania: NGC MS61