II RP. 20 złotych 1925 Chrobry

Cena wywoławcza:
2 200 PLN
( Niedziela, 21 Czerwca, 09:00 CET )

Jedyna złota moneta obiegowa z okresu II RP.

Piękny egzemplarz, delikatna patyna, połysk menniczy.

Fischer OB 025; Parchimowicz 126

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 6,44 g Au