Niemieckie Władze Okupacyjne. 5 fenigów 1918 PCGS MS63 (2MAX)

Cena wywoławcza:
100 PLN
( Niedziela, 21 Czerwca, 09:00 CET )

Druga najwyższa nota gradingowa w PCGS

Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 5b; Fischer ON 005

Stan zachowania: PCGS MS63 (2MAX)