Teodozjusza I - Follis / Neron, Egipt, Aleksandria - Tetradrachma, 12 roku panowania Nerona, zestaw 2 monet

Cena wywoławcza:
120 PLN
( Sobota, 20 Czerwca, 09:00 CET )

Patyna.

Stan zachowania: 3/3- (VF/VF-)
Waga: 6,36 brąz i 12,47 g Ag