Cesarstwo Rzymskie. Galien 253-268 r. Antoninian 253 r., Rzym

Cena wywoławcza:
100 PLN
( Sobota, 20 Czerwca, 09:00 CET )

Aw.: Popiersie cesarza w Coronie Radiacie na głowie, w prawo  IMP C P LIC GALLIENVS AVG
Rw.: Pax stojąca w lewo, trzyma gałązkę oliwną i berło PAX AVGG

Ładny egzemplarz. Patyna.

RIC 87

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 3,01 g Ag