Cesarstwo Rzymskie. Commodus (177-192). Denar

Cena wywoławcza:
70 PLN
( Sobota, 20 Czerwca, 09:00 CET )

Aw.: Głowa cesarza w prawo
Rw.: Cesarz składający ofiarę nad ołtarzem

Patyna.

RIC 140

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,69 g Ag