Cesarstwo Rzymskie, Hadrian (117-138). Denar, Rzym - RZADKI

Cena wywoławcza:
200 PLN
( Sobota, 20 Czerwca, 09:00 CET )

Aw.: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w lewo, napis: HADRIANVS AVG COS III PP
Rw.: Afryka siedząca w lewo trzymająca skorpiona i róg obfitości, napis: AFRICA

Patyna, czytelny egzemplarz. Rzadki denar.

RIC 137

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 3,00 g Ag