Prowincje Rzymskie Syria. Neron 54-68 r. n.e., AE 23, Antiochia

Cena wywoławcza:
100 PLN
( Sobota, 20 Czerwca, 09:00 CET )

Aw:  Głowa Nerona w wieńcu laurowym w prawo CAESAR IM NER CLAV
Rw: W wieńcu laurowym S - C.

Zielonkawa patyna.

RPC 4297

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5,70 g brąz