PRÓBA srebro 5 złotych 1934 Piłsudski - Orzeł Strzelecki, stempel LUSTRZANY PCGS PR64 (2MAX)

Aukcja 25 - sesja II ( 21 Czerwca 2020 )

Cena wywoławcza:
13 000 PLN
19 000 PLN
+ 46 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie, świetny egzemplarz, który otrzymał PR64!

Bardzo rzadka moneta wybita stemplem lustrzanym, w nieznanym nakładzie.

Idealnie zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy.

Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadka w takim stanie zachowania.

Okazja do uzupełnienia kolekcji o tak unikatowy egzemplarz.

Parchimowicz P 146e

Stan zachowania: PCGS PR64 (2MAX)