PRÓBA srebro 5 złotych 1934 Piłsudski - Orzeł Strzelecki, stempel LUSTRZANY PCGS PR64 (2MAX)

Cena wywoławcza:
13 000 PLN
( Niedziela, 21 Czerwca, 09:00 CET )

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie, świetny egzemplarz, który otrzymał PR64!

Bardzo rzadka moneta wybita stemplem lustrzanym, w nieznanym nakładzie.

Idealnie zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy.

Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadka w takim stanie zachowania.

Okazja do uzupełnienia kolekcji o tak unikatowy egzemplarz.

Parchimowicz P 146e

Stan zachowania: PCGS PR64 (2MAX)