Irak. 100 Dinarów 1980 Mosque in Medina & Ka'aba in Mecca

Aukcja 24 - sesja III ( 16 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
4 900 PLN
4 900 PLN

Mosque in Medina & Ka'aba in Mecca.

Ciekawsza i sporadycznie notowana duża, złota moneta.

Wspaniale zachowany egzemplarz, kilka mikrorysek i delikatna patyna.

Friedberg: 4

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 26,02 Au 917