Węgry, Leopold I (1658-1705). 15 krajcarów 1676, Kremnica

Aukcja 24 - sesja III ( 16 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
80 PLN
180 PLN
+ 125 %

Delikatna patyna, naturalne wygięcie krążka. Moneta spod walca.

Herinek 1042

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 5,84 g Ag