Węgry. Leopold I (1657-170) Dukat 1680 KB, Kremnica NGC MS65 (MAX) - PIĘKNY

Aukcja 24 - sesja III ( 16 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
5 000 PLN
14 000 PLN
+ 180 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie.

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy i zachowana jakość detali. Delikatna patyna. Bardzo rzadka pozycja w takim stanie zachowania.

Friedberg 128; Huzar 1321, Herinek 358

Stan zachowania: NGC MS65 (MAX)