Boliwia. Filippo IV (1621-1665). 8 reali b.d. (1626-1648) NGC VF25

Aukcja 24 - sesja III ( 16 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
200 PLN
470 PLN
+ 135 %

Patyna. Przyzwoity stan zachowania jak na ten typ monety.

KM 3.4

Stan zachowania: NGC VF25