II RP. 250 Ochotniczy Pułk Artylerii Polowej - RZADKA

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
400 PLN
1 200 PLN
+ 200 %

Odznaka Pamiątkowa 205 Pułku Artylerii Ochotniczej - Bateria "Janka" Odznaka jednoczęściowa tłoczona przez kontrę, nakrętka sygnowana  W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19. Stan dobry, niewielki nalot. Pozycja sporadycznie notowana w sprzedaży.

Wesołowski 513

Stan zachowania:
Średnica: 45,1 x 44,1 mm