II RP. Odznaka pamiątkowa II Korpusu Wschodniego 1918 Kaniów

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
300 PLN
975 PLN
+ 225 %

Wersja druga. Odznaka jednoczęściowa tłoczona przez kontrę z grubej blachy.
Nakrętka niesygnowana, słupek lekko wygięty. Bardzo ładny stan zachowania, niewielkie przetarcia.

Stela 6.17.b

Stan zachowania:
Średnica: 42 x 42 mm