II RP. Odznaka 4 Dywizja Strzelców 1919, Srebro

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
300 PLN
685 PLN
+ 128 %

14 pułk ułanów odznaka 4 Dywizji Strzelców. Srebro. Odznaka jednoczęściowa, manipulowane mocowania. Na stronie odwrotnej państwowa próba srebra „3” i nieczytelna sygnatura. Stan dobry. Rzadka wersja srebrna.

Wesołowski 826; Stela 6.3

Stan zachowania:
Średnica: 39 x 39 mm