II RP. 85 Pułk Strzelców Wileńskich - Nowowilejka - RZADKIE

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
1 400 PLN
1 800 PLN
+ 29 %

Odznaka o wymiarach 43 x 50 mm, dwuczęściowa, wykonana z mosiądzu, srebrzona i złocona. Oba elementy połączone są za pomocą dwóch zagiętych sztyftów. Nakrętka o średnicy 24 mm, sygnowana: „ZAKŁAD JUBILERSKO-GRAWERSKI, T. FILIPSKI, WILNO, ZAMKOWA N 6”, wykonana z mosiądzu, srebrzona. Odznaka pochodząca z pierwszej połowy lat trzydziestych, w bardzo ładnym stanie, z dobrze zachowanym złoceniem tarczy.

Sawicki/Wielechowski str. 106-108

Stan zachowania: