II RP. 16 Pułk Ułanów Wielkopolskich, Bydgoszcz - Rzadka

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
500 PLN
3 300 PLN
+ 560 %

Mosiądz srebrzony. Odznaka w wersji z literą U bez emalii. Wykonawca odznaki W. Gontarczyk. Sygnatura na nakrętce W. Gontarczyk Warszawa.

Dobry stan zachowania dobry. Ślady noszenia, przetarcia. Bardzo rzadka odznaka.

Sawicki-Wielechowski str. 192; Wesołowski 397

Stan zachowania:
Średnica: 40 x 40 mm