Generalna Gubernia. Świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego 30 złotych 1944

Aukcja 24 - sesja III ( 16 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
50 PLN
270 PLN
+ 440 %

Asygnata kontrybucyjna Warszawy. Numeracja 689562. Złamane 2 rogi. Złamania, dziurka po szpilce, rzadkie nawet w tym stanie zachowania.

Pozycja pięknie oprawiana i opisana przez kolekcjonera. Format A4.

Lucow 957 (R3)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)