II RP. Odznaka Pamiątkowa 25-lecia Drużyn Polowych Sokoła, Kraków 1935

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
220 PLN
310 PLN
+ 41 %

 Odznaka pamiątkowa "25-lecie Drużyn Polowych Sokoła"

Odznaka jednoczęściowa tłoczona przez kontrę. Bardzo dobry stan zachowania. Niewielkie przetarcia najwyższych elementów reliefu.

Stela 1.16

Stan zachowania:
Średnica: 40 x 40 mm