Generalna Gubernia. Asygnata na 1 złoty 1942

Aukcja 24 - sesja III ( 16 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
50 PLN
230 PLN
+ 360 %

Asygnata kontrybucyjna Warszawy.  Numeracja 160174. Piękny stan zachowania.

Pozycja pięknie oprawiana i opisana przez kolekcjonera. Format A4.

Lucow 952 (R5)

Stan zachowania: 1- (UNC-)