Miniaturka odznaki Kolejowego Przysposobienia Wojskowego, srebro - Rzadka

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
150 PLN
610 PLN
+ 307 %

Przysposobienia Wojskowego wykonana w zakładzie grawerskim Józefa Michrowskiego z Warszawy. Odznaka dwuczęściowa Państwowa cecha srebra „2” i sygnatura JM na stronie odwrotnej. Oryginalna nakrętka:  J. MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15.

Piękny stan zachowania rzadkiej miniaturki.

Odznaki W.P. 1918-1945, str. 680

Stan zachowania:
Średnica: 20 x 15 mm