II RP. 40 Pułk Piechoty Dzieci Lwowskich - RZADKA

Aukcja 24 - sesja II ( 15 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
240 PLN
1 100 PLN
+ 358 %

Pułk stacjonował we Lwowie i wchodził w skład lwowskiej 5 Dywizji Piechoty. Odznaka pamiątkowa pułku w wersji oficerskiej, trzyczęściowa z lwowskiego zakładu grawerskiego Władysława Buszka.

Nakrętka dobierana. Niewielkie uszkodzenie emalii. Ogólny stan dobry. Odznaka rzadko notowana w sprzedaży.

Wesołowski 282

Stan zachowania:
Średnica: 35,7 x 25 mm