II RP 100 marek 1922, Józef Piłsudski, PRÓBA, srebro z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
20 000 PLN
+ 100 %

Bardzo rzadka moneta wybita w nakładzie 50 sztuk. Ponadprzeciętny stan zachowania jak na ten typ monety. Rzadko spotykana w srebrze. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Przebarwienia metalu.

Parchimowicz P 166 e

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 8,88 g Ag
Średnica: 26,0 mm