Powstanie Listopadowe. Asygnacja Skarbowa na 500 złotych 1831 - Rzadkie

Aukcja 24 - sesja III ( 16 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
1 600 PLN
+ 7 %

Numeracja 4881. Podpisy dyrektorów banku: Aleksander Owocki, Hilary Ostrowski, Leon Dembowski. Strona odwrotna niezapisana.

Piękny stan zachowania. Brak złamań w polu, złamany  prawy, dolny narożnik. Rzadka pozycja w tym stanie zachowania. Polecamy.

Lucow 197 (R4)

Stan zachowania: 1- (UNC-)