Powstanie Listopadowe. Asygnacja Skarbowa na 200 złotych 1831 - Rzadkie

Aukcja 24 - sesja III ( 16 Marca 2020 )

Cena wywoławcza:
400 PLN
1 025 PLN
+ 156 %

Numeracja 1269. Ładnie widoczny znak wodny. Podpisy dyrektorów banku: Aleksander Owocki, Hilary Ostrowski, Leon Dembowski.

Kilka złamań w pionie, dziurki po szpilce, ładny, czysty papier. Dobra prezencja. Rzadka pozycja nawet w tym stanie zachowana.

Lucow 196 (R3)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)