II RP. 100 marek 1922, Piłsudski, PRÓBA, miedź

Cena wywoławcza:
8 000 PLN
8 100 PLN
+ 1 %

Moneta wybita w nakładzie 60 sztuk.

Patyna.

Parchimowicz P 166 a

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 9,12 g mie
Średnica: 26,0 mm