II RP. 100 złotych 1925, Kopernik mały, PRÓBA, srebro z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
19 000 PLN
+ 90 %

 Rzadka moneta wybita w nakładzie 50 sztuk. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Wyśmienity stan zachowania.

Parchimowicz P 168 a

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 4,26 g Ag
Średnica: 20,5 mm