II RP. 20 złotych 1925, głowa kobiety, PRÓBA, miedź

Cena wywoławcza:
8 000 PLN
12 000 PLN
+ 50 %

Moneta ogromnej rzadkości wybita w nakładzie 10 sztuk.

Przebarwienia i patyna.

Parchimowicz P 164 b

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 4,60 g mie
Średnica: 21,0 mm