II RP. 10 złotych 1934 klamry, PRÓBA, srebro z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
14 000 PLN
+ 40 %

Bardzo rzadka moneta próbna. Nakład 100 sztuk. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Patyna. Drobne skazy w tle.

Parchimowicz P 160 a

Stan zachowania: L/L- (Proof/Proof-)
Waga: 18,12 g Ag
Średnica: 33,0 mm