II RP. 10 złotych 1934, Piłsudski, orzeł strzelecki, PRÓBA, srebro stempel lustrzany z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
13 000 PLN
+ 30 %

Moneta wybita stemplem lustrzanym w nieznanym nakładzie, bez napisu PRÓBA, w 20. rocznicę wymarszu Pierwszej Kadrowej Kampanii Legionów. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Przebarwienia na stronie awersu.

Parchimowicz P 158 d

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 22,08 g Ag
Średnica: 34,0 mm