II RP. 10 złotych 1933, Romuald Traugutt, klipa, PRÓBA, stempel lustrzany, srebro z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
12 000 PLN
+ 20 %

Moneta wybita w 70. rocznicę Powstania Styczniowego. Nakład nieznany. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Drobne przebarwienia, na matowej przestrzeni klipy drobne rysy technologiczne.

Parchimowicz P 156 b

Stan zachowania: L- (Proof-)
Waga: 28,98 g Ag
Średnica: 34,5 mm x 34,5 mm