II RP. 10 złotych 1925, Bolesław Chrobry, PRÓBA, brąz z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
10 000 PLN

Moneta wybita w nakładzie 154 sztuk w 900. rocznicę koronacji Bolesława Chrobrego. Bardzo rzadka w takim stanie zachowania. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Piękny egzemplarz. Przebarwienia na awersie.

Parchimowicz P 151 a

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 1,70 g brą
Średnica: 19,0 mm