II RP. 10 złotych 1925, dwie głowy robotników, PRÓBA, srebro z kolekcji W. Głuchowskiego

Cena wywoławcza:
10 000 PLN
13 500 PLN
+ 35 %

Bardzo rzadka próbna moneta wybita w nakładzie 50 sztuk, sporadycznie pojawiająca się na rynku. Egzemplarz z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego.

Patyna.

Parchimowicz P 150 b

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 4,08 g Ag
Średnica: 20,5 mm